Мистичноста на црната боја

Црната боја секогаш асоцира на мистичност, елеганција и безвременска убавина. Најчесто, кога размислуваме за уредување на тоалет, се фокусираме на светли бои. Сепак, постојат и многу креативни начини да се интегрираат црни елементи во тоалетот, и да се додаде контраст, елеганција и модерен изглед.

Дел од продуктите во црна боја кои може да ги најдете во нашите салони:

Вградлива ѕидна батерија за мијалник 131075В

6.900 ден

C78326M-B15 Надграден мијалник

4.500 ден

7050MB Надграден мијалник

5.200 ден

Appollo мебел за бања-2136080C 80cm black

29.000 ден

Акрилна када FC-353B

62.000 ден

Конзолна WC школка F-WH490MB

15.400 ден

Crystal DS-291/90cm Туш параван

9.800 ден

Туш параван со алуминумски профил и држач.
Калено 8mm провидно стакло.

Kapitan Quattro Двоен држач за крпа 42.62.55

2.330 ден

ZG-2101 Корпа за отпадоци црна 5l

1.900 ден

Огледало N03-6060B 60cm

3.500 ден

Oгледало N06-6090B 60×90

8.000 ден

Kapitan Огледало црно 60х100

2.940 ден

Огледало N12-6080B 60х80

3.500 ден

Внеси црни елементи и претвори го овој простор во своја елегантна оаза за уживање. Не плаши се од експериментирање!

Инспирација за уредување #3

Продолжуваме со третиот интерактивен серијал “Инспирација за уредување”

Овојпат ти претставуваме предлог за декорирање на твојот дневен простор. Со нашата широката селекција на декоративен камен сега е полесно од било кога да го дефинираш карактерот на твојата дневна.

Погледни ги продуктите кои се тагнати на сликата.

Инспирација за уредување #2

Продолжуваме со вториот дел од Инспирација за уредување.

Ви претставуваме уште еден предлог за како вашата бања да добие уникатен изглед. Важно е просторот да биде пријатен и да е добро искористен за да може денот да ви започне беспрекорно.

Погледнете ги продуктите кои ги селектиравме и тагнавме на сликата за нашиот втор предлог.

Инспирација за уредување #1

Уредување на вашата бања и пронаоѓање на правилни продукти знае да биде исцрпен и долг процес.
Со цел да ви помогнеме во изборот, го осмисливме интерактивниот серијал “Инспирација за уредување #1” во кој ќе ви предлагаме конкретни и интересни идеи.

Погледнете ги продуктите кои се тагнати на сликата за нашиот прв предлог.

ЗАТВОРИ

Категории

Додади во кошничка
Artboard 5

📣 Биди во тек со сите промоции на Мега сега и на Viber

Внеси мобилен телефон (3897xxxxxxx) и зачлени се

📣 #МегаИзвестување

Салонот на МЕГА во Куманово нема да работи во сабота, 02.12.2023, поради попис.
Ве молиме контактирајте не на телефон или е-маил, или посетете ги нашите продажни места во Куманово.