Oгледало N06-6090B 60×90

8.000 ден

Шифра: 7089 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Диманзија

60х90cm

Боја

црна

Завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Oгледало N06-6090B 60×90”