Appollo мебел за бања-2136080C 80cm black

29.000 ден

Опис

Во цената не е вклучено огледало

Карактеристики

Димензија

80х48х40cm

Состав

метал-црн
мијалник-керок

Производител

Аppollo

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo мебел за бања-2136080C 80cm black”