Алуминиумска преодна лајсна 1270

330 ден

Единечна мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-златна

Производител

Akdeko

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумска преодна лајсна 1270”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *