МЕГА отвори  конкурс 
за  2 работни позиции во Скопје:

Продавач/ка
-Асистент за продажба и магацинско работење
во  салон  за  градежни  материјали  и  опрема.

Потребни  квалификации:
– најмалку завршено средно образование
– основно познавање на MC Office
– пожелно  искуство  во продажба и комуникација со клиенти.

Потребна документација:
– CV

Заинтересираните кандидати да се јават на контакт телефоните:
071 266-366
031 421-555

Или да го испратат своето CV на следните e-mail адреси:
angelе@mega.com.mk
smetkovodstvo@mega.com.mk

ПОМОШНИК МАГАЦИОНЕР
ВО СКОПЈЕ

Потребни квалификации:

-Возачка дозвола Б категорија

Предност:

-Ракувач со виљушкар 

Сите заинтересирани своето CV можат да го испратат на angele@mega.com.mk 

Контактирајте нѐ на 071 266 366    

ЗАТВОРИ

Категории

Додади во кошничка
Artboard 5

📣 Биди во тек со сите промоции на Мега сега и на Viber

Внеси мобилен телефон (3897xxxxxxx) и зачлени се

📣 #МегаИзвестување

Салонот на МЕГА во Куманово нема да работи во сабота, 02.12.2023, поради попис.
Ве молиме контактирајте не на телефон или е-маил, или посетете ги нашите продажни места во Куманово.