ZG-2101 Корпа за отпадоци 5l

1.600 ден

Карактеристики

Капацитет

5l

Површина

хром сјај

Состав

инокс

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “ZG-2101 Корпа за отпадоци 5l”