Minka Termo Step 120х60 Тавански скали

8.450 ден

Сет
Рачка за таванска скала, метална се доплаќа .

Дрвени тавански скали со термо-изолирачки капак од MDF, двострано обоен.MDF рамка со меламинска обработка.Заштитни подни потпирачи.

Карактеристики

Производител

Minka

Димензија

120х60х17cm, h=280cm

Потекло

Австрија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Minka Termo Step 120х60 Тавански скали”