AWD02081419 Аголна полица

950 ден

Карактеристики

Димензија

6x20x20cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02081419 Аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *