AWD02080047 Двокатна аголна полица

430 ден

Карактеристики

Димензија

30x20x5.7cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080047 Двокатна аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *