Montolit Masterpiuma 52P2 Машинa за сечење на плочки

16.520 ден

Професионална, мултифункционална и прецизна рачна машина за сечење на плочки со дебелина до 22мм, со продолжен потпирач за полчки со големи формати.Се употребува за керамички, порцеланси и стаклени полчки. Изработена од хромиран челик и алуминиум. Должина на сечење 52cm,сечење по дијагонала 37х37cm.

Шифра: 36124 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Montolit

Маса

8.2

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Montolit Masterpiuma 52P2 Машинa за сечење на плочки”