Sinteros ДАБ БЕЖ Повеќеслоен паркет

1.660 ден

Единечна мера: м2

Карактеристики

Производител

Somer

Димензија

228.3×19.4 cm

Дебелина

13,2 mm

Пакување во кутија

2.658 m2

Потекло

Србија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Sinteros ДАБ БЕЖ Повеќеслоен паркет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *