Akdeko Алум. аголна лајсна 3900/11mm/Сребро сјај

330 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Полиран алуминиум

Производител

Akdeko

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Akdeko Алум. аголна лајсна 3900/11mm/Сребро сјај”