AWD02030010 Корпа за отпадоци 3L

570 ден

Карактеристики

Димензија

26×16.8×16.8cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02030010 Корпа за отпадоци 3L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *