AWD02030011 Корпа за отпадоци 20L

1.920 ден

Карактеристики

Димензија

44.5x29x29cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02030011 Корпа за отпадоци 20L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *