Brig Долен елемент за бања Ideal W-YS-500K

13.220 ден

Карактеристики

Потекло

Кина

Димензија

50x30x58cm

Производител

Brig

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig Долен елемент за бања Ideal W-YS-500K”