Огледало N03-6060B 60cm

3.500 ден

Шифра: 7087 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

60cm

Боја

црна

Завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Огледало N03-6060B 60cm”