Brig Огледало CD-580R

12.730 ден

Карактеристики

Димензија

54.6x12x71.6cm

Состав

MDF/Стакло

Производител

Brig

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Огледало CD-580R”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *