Brig Огледало CD 800x700PJ

6.340 ден

Карактеристики

Димензија

80x70cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

огледало со LED осветлување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Огледало CD 800x700PJ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *