Brig Огледало OPPO-600R

8.500 ден

Шифра: 8437 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

60cm

Состав

огледало со LED осветлување

Потекло

Кина

Производител

Brig

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig Огледало OPPO-600R”