Kapitan Огледало-Бела рамка

1.670 ден

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Состав

Инокс/Стакло

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Огледало-Бела рамка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *