Kapitan Огледало црно 60х100

2.940 ден

Карактеристики

Димензија

60х100cm

Пакување

парче

Потекло

Kapitan

Производител

Kapitan

Состав

Инокс/Стакло

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Огледало црно 60х100”