Kapitan Огледало инокс 60х100

2.560 ден

Карактеристики

Димензија

60х100cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс/Стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Огледало инокс 60х100”