Brig Огледало LBD 500×800

6.450 ден

Карактеристики

Димензија

50xh80cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

огледало со LED осветлување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig Огледало LBD 500×800”