Brig Огледало CD-600x800R-PJ LED

6.340 ден

Карактеристики

Димензија

60xh80cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

огледало со LED осветлување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Огледало CD-600x800R-PJ LED”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *