AWD02191457 Rime Држач за четки за заби

570 ден

Карактеристики

Димензија

12.5×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191457 Rime Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *