AWD Rime 02191457 Држач за четки за заби

570 ден

Карактеристики

Димензија

12.5×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rime

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rime 02191457 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *