AWD Rime 02191458 Сад за памук

510 ден

Карактеристики

Димензија

11.5X7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rime

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rime 02191458 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *