Kapitan Огледало инокс 60х80

2.040 ден

Карактеристики

Димензија

60х80cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс/Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Огледало инокс 60х80”