AWD02090705 Зголемувачко огледало

1.070 ден

Карактеристики

Димензија

28x21x3.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090705 Зголемувачко огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *