Огледало N12-6080B 60х80

3.500 ден

Шифра: 7090 Категории: , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

60х80cm

Бoja

црна

Завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Огледало N12-6080B 60х80”