Crystal Туш параван DS-291 / 90cm

9.800 ден

Туш параван со алуминумски црни профили и држач.
Калено 8mm провидно стакло.

Карактеристики

Производител

CTF

Димензија

90x195cm

Потекло

Кина

Дебелина на стакло

5mm

Состав

Транспарентно стакло, црни алуминиумски профили

Тежина

39kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal Туш параван DS-291 / 90cm”