Crystal 5022C Туш параван/90cm

12.400 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Стакло d=6 mm. Можност за монтажа на кадичка или цокле.

Опис

Параванот е без кадичка

Карактеристики

Димензија

90x90x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal 5022C Туш параван/90cm”