Crystal 5022C Туш параван/80cm

8.440 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Стакло d=6 mm.

Карактеристики

Димензија

80x80x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal 5022C Туш параван/80cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *