Crystal 5022A Туш параван/80cm

8.150 ден

Карактеристики

Димензија

80x80x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal 5022A Туш параван/80cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *