Crystal Туш параван 1601 /80х100cm

14.500 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Стакло d=6 mm. Можност да се монтира на кадичка или цокле.

Карактеристики

Димензија

80x100x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Дебелина на стакло

6mm

Забелешка

може да се монтира и како лев и како десен
може да се монтира на кадичка, цокле или само на плочки

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal Туш параван 1601 /80х100cm”