Crystal Туш параван 5022A /90cm

12.200 ден

Можност за монтирање на кадичка или цокле.

Карактеристики

Димензија

90x90x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Дебелина на стакло

6mm

Монтажа

Може да се монтира на плочки, цокле, кадичка

Tежина

39kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal Туш параван 5022A /90cm”