ZG-2101 Корпа за отпадоци црна 5l

1.900 ден

Шифра: 6428 Категории: , ,

Карактеристики

Капацитет

5l

Површина

црна мат

Состав

Инокс, ПВЦ

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “ZG-2101 Корпа за отпадоци црна 5l”