ZG-2101 Корпа за отпадоци црна 5l

1.900 ден

Карактеристики

Капацитет

5l

Површина

црна мат

Состав

Инокс, ПВЦ

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “ZG-2101 Корпа за отпадоци црна 5l”