Crystal 5022A Туш параван/100cm

12.850 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Стакло d=6 mm.

Карактеристики

Димензија

100x100x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal 5022A Туш параван/100cm”