Crystal 1601 Туш параван/80х120cm

15.300 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Стакло d=6 mm. Може да се монтира на кадичка или цокле.

Карактеристики

Димензија

80x120x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када
Mоделот може да се монтира како лев и десен

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal 1601 Туш параван/80х120cm”