Crystal H812 Туш параван 90x90cm

11.040 ден

Карактеристики

Димензија

90x90x195cm

Производител

Crystal

Потекло

Кина

Дебелина на стакло

5mm

Материјал

црни алуминиумски профили,
две фиксни, две лизгачки стакла

Забелешка

моделот е достапен само со провидни (транспарентни) стакла

Монтажа

може да се монтира и на плочки, кадичка или цокле

Тежина

46kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal H812 Туш параван 90x90cm”