Crystal Туш параван 1601 /80х120cm

15.300 ден

Можност за монтирање на кадичка или цокле.

Шифра: 9345 Категории: , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

80x120x195cm

Потекло

Кина

Производител

Crystal

Состав

PVC/калено стакло/боен метал

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Дебелина на стакло

6mm

Тежина

58kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal Туш параван 1601 /80х120cm”