Crystal DS-291/80cm Туш параван

6.460 ден

Туш параван со алуминумски профил и држач.
Калено 8mm провидно стакло.

Карактеристики

Производител

Crystal

Димензија

80x195cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal DS-291/80cm Туш параван”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *