Crystal Туш параван DS-291/80cm

9.400 ден

Карактеристики

Димензија

80cm

Потекло

Кина

Производител

Crystal

Состав

метал/стакло

Дебелина на стакло

8mm

Тежина

40kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal Туш параван DS-291/80cm”