Crystal Туш параван DS-291/100cm

10.200 ден

Карактеристики

Димензија

100x195cm

Потекло

Кина

Производител

Crystal

Состав

метал/стакло

Дебелина на стакло

8mm

Тежина

43kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal Туш параван DS-291/100cm”