Crystal Туш параван DS-291/120cm

11.000 ден

Карактеристики

Димензија

120cm

Потекло

Кина

Производител

Crystal

Состав

метал/стакло

Дебелина на стакло

8mm

Тежина

51kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal Туш параван DS-291/120cm”