Конзолна WC школка F-WH490MB

15.400 ден

Шифра: 7122 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

49,5х36х34,5cm

Состав

Керамика

Боја

црна

Завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Конзолна WC школка F-WH490MB”

Можеби ќе ви се допадне и...