Конзолна WC школка F-WH520MB

15.400 ден

Шифра: 7121 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

51.5x36x35cm

Состав

керамика

Боја

црна

Завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Конзолна WC школка F-WH520MB”