Imex CH1076 Ivo Конзолна WC-школка

6.380 ден

Конзолна WC-школка со комплет амортизиран дуропласт капак.

Шифра: 1289 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Imex

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Imex CH1076 Ivo Конзолна WC-школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *