Вградлива ѕидна батерија за мијалник 131075В

6.900 ден

Карактеристики

Состав

хром

Боја

црна

Завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Вградлива ѕидна батерија за мијалник 131075В”