AWD02091468 Козметичко огледало

970 ден

Карактеристики

Димензија

21.3×19.5×7.2cm

Состав

боен метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091468 Козметичко огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *