Crystal Туш параван 1601/R /80х120cm

13.300 ден

Можност за монтирање на кадичка или цокле. Параванот е без кадичка.

Шифра: 9347 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

80x120x195cm

Производител

Crystal

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Дебелина на стакло

6mm

Тежина

58 kg

Монтажа

Може да се монтира на плочки, цокле, када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal Туш параван 1601/R /80х120cm”